تبلیغات
اداره و مدیریت - سر از امروز من صاحب وبلاگ هستم:
اداره و مدیریت
اداره - مدیریت - رهبری - Management - Leadership

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 1390/08/1
سر از امروز من صاحب وبلاگ هستم:
خیلی وقت است که دلم می خواست وبسایت ویا وبلاگ داشته باشم، شاید یک سال میشود چون من بیشتر با انترنت سروکار دارم و معمولاً وب سایت و وبلاگ های را بازدید میکنم و دلم میخواست من هم چنین وب سایت ویا وبلاگ داشته باشم، اما در آن زمان بسیار مشغول بودم و بسیار کار ها برای انجام دادن داشتم، فکر هم نمی کردم بتوانم از عهده نوشتن یک وبلاگ هم برآیم، چون بیشتر مشتاق داشتن یک وبسایت بودم و وبسایت هزینه در کار دارد. سر انجام تصمیم گرفتم تا بجای وبسایت یک وبلاگ برای خود ترتیب دهم. 
قلبم که خیلی دوست دارد به هدفش برسد اما ذهنم به من میگوید (نوشتن کاری سادۀ نیست) وعاجل گفتم (چی فرقی می کند؟) خوب فعلا که جوانم و هنوز در دانشگاه درس میخوانم، من میتوانم بنویسم  و عجب است که هنوز هم میگوید نوشتن کاری هر کس نیست، باز گفتم مثل همیشه به قلبم اجازه نمی دهی که به آرزوهایش برسد... میدانم که نوشتن کاری سادۀ نیست اما این میتواند آغازی برای بیان افکار و خواسته هایم ویا مسایل مهم و رویداد های روز که در جامعه‌ی مان جریان دارد و نمی‌توان از کنار آنها با بی‌تفاوتی عبور کرد، می‌باشد. و نیز معتقدم چیز های‌را که یاد گرفته ام و برای دیگران هم یاد گرفتنش مفید است و چیز های که یاد نگرفتم و دوست دارم یاد بگیرم، خوب است که نوشته های دانشمندان و علما را در وبلاگم بگنجانم و نوشته های مفید و آموزندۀ که به زبان انگلیسی است، ترجمه و در وبلاگ ام نشر کنم، این کار هم برای خودم  و هم برای سایر دوستان و بازدید کننده گان وبلاگ مفید واقع خواهد شد. 
به هر صورت من سعی می کنم هر روز چیزی بیاموزم و چیز هایکه یاد می‌گیرم، دوست دارم با دیگران نیز شریک سازم، همچمنان با کمک و یاری خداوند متعال کوشش دارم تا بتوانم در آینده های نزدیک وبسایت های مفید آموزشی برای دوستان، هموطنانم بسازم. به امید روزی که خداوند (ج) در کشور ما افغانستان صلح، ثبات، برادری، همدلی، حاکمیت قانون، رهبری خوب نصیب بگرداند (آمین).

دوست شما!
نیکبین "نیکپی"

ارسال توسط مدیران افغان
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
فیس بوک
Join us on Facebook

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Powered by MailChimp

قالب وبلاگ